O nas

Organizacja Szpitala

Dla pacjenta

Usługi pełnopłatne

Ogłoszenia

Kontakt

Różne

Niedawno otrzymaliśmy od Pana Patrycjusza wyjątkowe i wzruszające podziękowania złożone na ręce lek. Mariusza Wysockiego - specjalisty chirurgii plastycznej.

Pan Patrycjusz Malec, to nasz wieloletni pacjent. W roku 1978 , jako 7 – miesięczny chłopiec trafił do polanickiego szpitala na oddział Chirurgii Plastycznej z lewostronnym rozszczepem III stopnia. Do dnia dzisiejszego jest naszym Pacjentem.

Pan Patrycjusz pisze: „ ...Jestem przekonany iż Dr. Mariusz Wysocki jest lekarzem z Górnej półki w każdym tego słowa znaczeniu. Jako stały pacjent Szpitala Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdrój - wiem co piszę. Dr. Wysocki ma Wielkie Serce do swoich pacjentów,wszystkich pacjentów. Wiem także iż sztuka chirurgii plastycznej w Jego wykonaniu to prawdziwy Artyzm. Tylko prawdziwy Artysta potrafi tak wykonywać swoje dzieła,dodać należy że operacje jakie wykonuje są bardzo trudne i czyni to wraz ze swoim Sercem...Wielkim Sercem...Pacjent czy chory człowiek nie jest u doktora kolejnym przypadkiem ... Dla niego to kolejny człowiek,który czeka na pomoc...W polanickim szpitalu jest Dr. Mariusz Wysocki lekarzem o wielkim formacie,takie połączenie Powołania i Serca...Będąc pacjentem doktora Wysockiego niczego się nie boję...Wysoki poziom naszego lekarza (bo jest moim lekarzem), emanuje na każdego człowieka, a wiem to z własnego doświadczenia i doświadczenia innych pacjentów...Przekonany jestem i wiem o wielkim darze jaki posiada doktor...Musi być to wielki Artysta i Wielki Człowiek bo Chirurgia Plastyczna w Polanicy która jest stolicą tej dziedziny medycznej w kraju posiada u siebie Najlepszych fachowców,których polecam... A Dr. Wysocki jest przecież uczniem tego ośrodka medycznego więc jest Najlepszy .Z tego miejsca pragnę podziękować doktorowi za wszystko co czyni dla swoich pacjentów i składam głęboki pokłon, za cały wysiłek i za to Wielkie Serce,które ciągle bije i żyje po to ,by pomagać chorym,poranionym ludziom.... Dr. Mariusz Wysocki = The Best... (wdzięczny pacjent Patrycjusz Malec)"

PROJEKTY UNIJNE

Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II S.A.
ul. Jana Pawła II 2,
57-320 Polanica Zdrój
NIP: 883-178-85-49 REGON: 020493961
KRS: 0000438391, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy wpłacony w całości: 36 800 000,00 PLN
Numer konta bankowego: 62 1020 3668 0000 5802 0476 2326

BIP - SCM S.A.

Biuletyn Informacji Publicznej

ZP - SCM S.A.

Zamówienia Publiczne:

od 2017 roku

do 2016 roku